• vymena vodomeru hlavicka

 •     
      

 • VÝMĚNA VODOMĚRŮ .CZ


  PRODEJ, INSTALACE A VÝMĚNY VODOMĚRŮ A MĚŘIČŮ TEPLA 
  ODEČTY A ROZÚČTOVÁNÍ SPOTŘEBY VODY A TEPLA
  U vody 1, 17000 Praha 7
  Tel.: 283 870 824, 777 652 901
   

Zaměření firmy

Úvod:

     V rychlosti bychom Vás chtěli informovat a rozsahu činností, kterými se naše společnost zabývá. Některé z těchto činností mají přímou souvislost s měřením tepla a vody, ale v našem sortimentu činností jistě najdete i práce ze zcela jiných oborů, které by Vás mohli zaujmout.

     Naše společnost se především zaměřuje na realizaci dodávek a prací pro SVJ, bytová družstva a majitele nebo správce nemovitostí. V této oblasti fungujeme již od roku 1991. Níže uvádíme seznam činností, které u nás můžete objednat. Samozřejmě Vám rádi vždy zpracujeme cenovou nabídku.

 

MĚŘENÍ VODY, TEPLA A OSTATNÍCH VELIČIN

 1. Dodávka a montáž vodoměrů včetně modelů s dálkovým odečtem (i v online režimu)
 2. Dodávka a montáž kalorimetrů včetně modelů s dálkovým odečtem (i v online režimu)
 3. Dodávka a montáž ITN včetně modelů s dálkovým odečtem (i v online režimu)
 4. Dodávka a montáž teplotních sensorů včetně modelů s dálkovým odečtem (i v online režimu)

 

REGULACE

 1. Dodávka a montáž regulačních ventilů na paty stoupaček cirkulace TUV pro zajištění stejně teplé vody ve všech bytech v rámci jednoho většího objektu
 2. Dodávka a montáž standardních termoventilů a termohlavic k radiátorům otopných soustav (pro rodinné domy, samostatné byty i celé bytové objekty)
 3. Dodávka a montáž elektronického systému regulace topení v objektech vybavených radiátory (sestava řídicí jednotky s LCD displejem, elektronických termohlavic, komunikační internetové brány a sofistikovaného ovládacího software ) ... tento systém zajistí velké úspory na vytápění !!!
 4. Dodávka a montáž vyvažovacích ventilů na patách stoupaček otopných sestav v obytných vícebytových domech

 

INSTALATÉSKÉ PRÁCE

 1. Výměna vodovodních stoupaček a veškeré další instalatérské práce v oblasti rozvodů vody.
 2. Výměna kanalizačních stoupaček a veškeré další instalatérské práce v oblasti rozvodů kanalizace.
 3. Opravy rozvodů topení.
 4. Dodávky a instalace systémů podlahového topení.

 

ELEKTROINSTALACE

 1. Revize elektroinstalací a hromosvodů
 2. Instalace a opravy silnoproudých rozvodů do 1000 V
 3. Instalace a opravy systémů domácích telefonů
 4. Instalace a opravy přístupových systémů (i v online verzi)
 5. Instalace a opravy zabezpečovacích systémů EZS a kamerových systémů CCTV (vše i s online ovládáním a dohledem)
 6. Instalace a opravy rozvodů PC sítě

 


 

 • Vodárenský vodoměr

  Opravdu věříte, že vždy měří správně ??? Opak může být pravdou! Hodnoty +20%, + 30% i + 40% jsou reálné a poměrně časté! Řešením je kontrolní vodoměr ultrazvukové konstrukce. Jako první na trhu nabízíme instalaci kontrolních měřidel spolu s následným řešením ověření vodárenského měřidla na místě instalace ve spolupráci s ČMI.

 • Kaden S06x a Kaden iFlux - ONLINE

  Od ledna roku 2015 nabízíme vodoměry KADEN S060 a S065 s rozšířeným komunikačním módem. Kromě protokolu R-COM pro pochůzkový odečet jsou tyto vodoměry vybaveny i protokolem "Wireless M-BUS". Naše firma provozuje ve spolupráci s výrobcem vodoměrů KADEN vlastní aplikaci pro ONLINE sběr dat a následnou prezentaci naměřených hodnot přes webové rozhraní. Nový inovativní systém umí hlídat například havárie vody, protékající WC a funkci všech instalovaných vodoměrů. Problémem není ani rozúčtování vody a další služby. Pomocí technologie pro online odečet lze odečítat i nové vodoěmry Kaden iFlux, vyráběné od roku 2019.

 • Jaro 2020 - COVID-19

  Na jaře 2020 nám vstoupil do hry nečekaný hráč - COVID-19. Nebereme jej na lehkou váhu. Proto naši technici při montáži vodoměrů a dalších měřidel v bytech dodržují přísná bezpečnostní hygienická pravidla. Nošení roušky a desinfekce rukou je základem. Mimo jiné požadujeme podpis protokolu o výměně měřidla tužkou uživatele bytu. Více informací o průběhu výměny měřidel sdělíme telefonicky.

 • Souboj o přesnost

  V poslední době především díky vzrůstajícím cenám vody je stále větší poptávka po vodoměrech, které měří spotřebu vody přesněji od nižších průtoků. Máte-li zájem o přesné vodoměry, prostudujte si naší nabídku vodoměrů Kamstrup, B-Meters a Maddalena. Jistě si vyberete.

 • Online odečty vodoměrů

  Popíjíte kávu ve své kanceláři a na monitoru svého počítače sledujete online stav vodoměrů a kalorimetrů ve Vašem bytovém domě ??? To není sen, ale realita. Stále rozšiřujeme seznam kompatibilních měřidel. Navíc je nyní odečtová technologie k dispozici na bezúročné splátky nebo formou pronájmu !!!

 • Co dělat, když Váš vodoměr měří špatně ?

  Občas se stane, že máte pocit, že Váš vodoměr měří špatně. V tomto případě naleznete kompletní řešení a postup krok za krokem na našich stránkách.

 • Měření tepla

  Jistě víte, že od 1.1.2015 je v ČR povinné měření tepla v bytových objektech. A my pro Vás máme řešení. Nabízíme montáže kalorimetrů, indikátorů topných nákladů, teplotních sensorů s online přenosem dat a samozřejmě související služby. Tak se nám ozvěte, rádi zpracujeme nabídku !!!

 • Nejlepší měřidla? Určitě KAMSTRUP!!! a nyní za SUPER CENU

  Již 7 let prodáváme vodoměry, kalorimetry a teplotní sensory dánského výrobce KAMSTRUP. Za tuto dobu máme 0 (nula) reklamací a hlášených závad. Nejprodávanějšími produkty jsou vodoměry Kamstrup Multical 21 (ultrazvukový princip měření, životnost 16 let, po 5 a 10 letech jen metrologické ověření), měřiče tepla Kamstrup Multical 302 (ultrazvukový princip měření, životnost baterie 12-16 let, po 4 a 8 letech jen metrologické ověření) a teplotní sensory TEHUM pro denostupňovou metodu rozdělení topných nákladů mezi konečné spotřebitele... Napište si o cenovou nabídku!

 • Poděkování

  Chtěli bychom tímto poděkovat zákazníkům naší firmy za učiněné objednávky. Jen díky Vám jsme již několik let největším prodejcem vodoměrů KADEN v České republice a také jedním z největších prodejců měřidel dánského výrobce KAMSTRUP. Děkujeme :-).

 • Nabídka práce pro instalatéry a zedníky

  V současnosti nabízíme volná místa v oboru instalatér a zedník. U obou profesí máme požadavek na vysokou kvalitu práce a znalost oboru. Velkou výhodou je také ŘP skupiny B. Více informací Vám sdělíme při pracovním pohovoru, který si můžete domluvit na tel. 283870824 se sl. Bekovou.

 • 1
 • Počasí Praha

  Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

 • Povinnost dálkového odečtu od 25.10.2020

  Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2018/2002 přináší i do české republiky jednu podstatnou novinku. Počínaje 25.10.2020 musí být veškerá nově instalovaná měřidla spotřeby tepla a chladu (kalorimetry), ITN a vodoměry

 • 1

Aktuálně si web prohlíží...

Právě přítomno: 4 hosté a žádný člen