• vymena vodomeru hlavicka

 •     
      

 • VÝMĚNA VODOMĚRŮ .CZ


  PRODEJ, INSTALACE A VÝMĚNY VODOMĚRŮ A MĚŘIČŮ TEPLA 
  ODEČTY A ROZÚČTOVÁNÍ SPOTŘEBY VODY A TEPLA
  U vody 1, 17000 Praha 7
  Tel.: 283 870 824, 777 652 901
   

Teplotní senzory

Teplotní senzory - seznámení:

     Teplotní senzor je vlastně teploměr, který monitoruje kontinuálně teplotu v místnosti. V pravidelných intervalech zasílá informace o teplotě a na základě těchto údajů a údajů o venkovní teplotě je následně vypočtena průměrná teplota místnosti. Tato hodnota slouží přímo k rozdělení spotřební složky nákladů na vytápění jednotlivých bytů. Čím vyšší teplota je uvnitř bytu udržována, tím více uživatel bytu za teplo zaplatí.

Teplotní senzor a legislativa:

     Teplotní senzor není dle zákona o metrologii "stanoveným měřidlem". Podle vyhlášky 237/2014 lze použít všude tam, kde je vstup tepla do jednotky na více místech.

Montáž teplotního senzoru:

     Montáž teplotního senzoru je velmi jednoduchá. Teplotní senzor se montuje do míst dle pokynů výrobců, obvykle na střed protější stěny místnosti proti oknu ve stejné výšce od stropu ve všech místnostech (obvykle 30 cm). Teplotní senzory se ve většině aplikací nemontují do kuchyní, neboť zde by mohlo dojít při vaření k ovlivnění výsledku měření.

Výměna teplotního senzoru po uplynutí funkčního období:

     Po uplynutí životnosti baterie lze teplotní senzory vyměnit za nové, nebo provést jejich repasi (výměna baterie, kontrola elektroniky atp.). U každého výrobce jsou tyto postupy jiné.

Jaké teplotní senzory pro bytový fond dodáváme ?

     V oblasti teplotních senzorů v současnosti nabízíme dva výrobky tuzemských výrobců:

Teplotní sensor Kaden

     Teplotní senzor Kaden vychází z lety ověřené konstrukce indikátoru topných nákladů Kaden C-10. V případě teplotního senzoru se využívá náměr teploměru určeného pro detekci teploty místnosti. Na LCD displeji lze po stisknutí tlačítka na čelním panelu na několik sekund zobrazit reálnou teplotu místnosti. Komunikace probíhá v protokolu wireless M-Bus. Pro funkci měřidla je nezbytný online přenos dat. Doporučujeme teplotní sensory Kaden kombinovat s dálkově odečitatelnými vodoměry Kaden S06x nebo Kamstrup Multical 21. Teplotní senzor Kaden měří v základním provedení teplotu místnosti 8 x za hodinu a 1 x za hodinu zasílá informaci o průměrné teplotě za předchozí hodinu.    

Teplotní senzor Softlink TI-2

     Teplotní senzor Softlink TI-2 je dodáván ve verzi s komunikačním rozhraním WACO nebo Wireless M-Bus. Pro funkci měřidla je nezbytný online přenos dat. V základním provedení měří teplotní senzor Softlik TI-2 teplotu místnosti 3 x za hodinu a zároveň změřenou teplotu ihned vysílá.

     


 

 • Vodárenský vodoměr

  Opravdu věříte, že vždy měří správně ??? Opak může být pravdou! Hodnoty +20%, + 30% i + 40% jsou reálné a poměrně časté! Řešením je kontrolní vodoměr ultrazvukové konstrukce. Jako první na trhu nabízíme instalaci kontrolních měřidel spolu s následným řešením ověření vodárenského měřidla na místě instalace ve spolupráci s ČMI.

 • Kaden S06x a Kaden iFlux - ONLINE

  Od ledna roku 2015 nabízíme vodoměry KADEN S060 a S065 s rozšířeným komunikačním módem. Kromě protokolu R-COM pro pochůzkový odečet jsou tyto vodoměry vybaveny i protokolem "Wireless M-BUS". Naše firma provozuje ve spolupráci s výrobcem vodoměrů KADEN vlastní aplikaci pro ONLINE sběr dat a následnou prezentaci naměřených hodnot přes webové rozhraní. Nový inovativní systém umí hlídat například havárie vody, protékající WC a funkci všech instalovaných vodoměrů. Problémem není ani rozúčtování vody a další služby. Pomocí technologie pro online odečet lze odečítat i nové vodoěmry Kaden iFlux, vyráběné od roku 2019.

 • Jaro 2020 - COVID-19

  Na jaře 2020 nám vstoupil do hry nečekaný hráč - COVID-19. Nebereme jej na lehkou váhu. Proto naši technici při montáži vodoměrů a dalších měřidel v bytech dodržují přísná bezpečnostní hygienická pravidla. Nošení roušky a desinfekce rukou je základem. Mimo jiné požadujeme podpis protokolu o výměně měřidla tužkou uživatele bytu. Více informací o průběhu výměny měřidel sdělíme telefonicky.

 • Souboj o přesnost

  V poslední době především díky vzrůstajícím cenám vody je stále větší poptávka po vodoměrech, které měří spotřebu vody přesněji od nižších průtoků. Máte-li zájem o přesné vodoměry, prostudujte si naší nabídku vodoměrů Kamstrup, B-Meters a Maddalena. Jistě si vyberete.

 • Online odečty vodoměrů

  Popíjíte kávu ve své kanceláři a na monitoru svého počítače sledujete online stav vodoměrů a kalorimetrů ve Vašem bytovém domě ??? To není sen, ale realita. Stále rozšiřujeme seznam kompatibilních měřidel. Navíc je nyní odečtová technologie k dispozici na bezúročné splátky nebo formou pronájmu !!!

 • Co dělat, když Váš vodoměr měří špatně ?

  Občas se stane, že máte pocit, že Váš vodoměr měří špatně. V tomto případě naleznete kompletní řešení a postup krok za krokem na našich stránkách.

 • Měření tepla

  Jistě víte, že od 1.1.2015 je v ČR povinné měření tepla v bytových objektech. A my pro Vás máme řešení. Nabízíme montáže kalorimetrů, indikátorů topných nákladů, teplotních sensorů s online přenosem dat a samozřejmě související služby. Tak se nám ozvěte, rádi zpracujeme nabídku !!!

 • Nejlepší měřidla? Určitě KAMSTRUP!!! a nyní za SUPER CENU

  Již 7 let prodáváme vodoměry, kalorimetry a teplotní sensory dánského výrobce KAMSTRUP. Za tuto dobu máme 0 (nula) reklamací a hlášených závad. Nejprodávanějšími produkty jsou vodoměry Kamstrup Multical 21 (ultrazvukový princip měření, životnost 16 let, po 5 a 10 letech jen metrologické ověření), měřiče tepla Kamstrup Multical 302 (ultrazvukový princip měření, životnost baterie 12-16 let, po 4 a 8 letech jen metrologické ověření) a teplotní sensory TEHUM pro denostupňovou metodu rozdělení topných nákladů mezi konečné spotřebitele... Napište si o cenovou nabídku!

 • Poděkování

  Chtěli bychom tímto poděkovat zákazníkům naší firmy za učiněné objednávky. Jen díky Vám jsme již několik let největším prodejcem vodoměrů KADEN v České republice a také jedním z největších prodejců měřidel dánského výrobce KAMSTRUP. Děkujeme :-).

 • Nabídka práce pro instalatéry a zedníky

  V současnosti nabízíme volná místa v oboru instalatér a zedník. U obou profesí máme požadavek na vysokou kvalitu práce a znalost oboru. Velkou výhodou je také ŘP skupiny B. Více informací Vám sdělíme při pracovním pohovoru, který si můžete domluvit na tel. 283870824 se sl. Bekovou.

 • 1
 • Počasí Praha

  Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

 • Povinnost dálkového odečtu od 25.10.2020

  Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2018/2002 přináší i do české republiky jednu podstatnou novinku. Počínaje 25.10.2020 musí být veškerá nově instalovaná měřidla spotřeby tepla a chladu (kalorimetry), ITN a vodoměry

 • 1

Aktuálně si web prohlíží...

Právě přítomno: 47 hostů a žádný člen