• vymena vodomeru hlavicka

 •     
      

 • VÝMĚNA VODOMĚRŮ .CZ


  PRODEJ, INSTALACE A VÝMĚNY VODOMĚRŮ A MĚŘIČŮ TEPLA 
  ODEČTY A ROZÚČTOVÁNÍ SPOTŘEBY VODY A TEPLA
  U vody 1, 17000 Praha 7
  Tel.: 283 870 824, 777 652 901
   

Kaden S050, S055

Firma Kaden je tradičním českým výrobcem vodoměrů a naše společnost považuje vodoměry vyrobené touto firmou za velmi kvalitní a spolehlivé, a to na základě mnohaletých zkušeností. V současné době firma Kaden vyrábí dva typy vodoměrů, a to KADEN S050, S055 (mechanické vodoměry) a S060, S065 (elektronické vodoměry s dálkovým odečtem). 


 

VODOMĚR KADEN S050, S055 (standardní mechanické vodoměry)

Základní charakteristika: Jednovtokové suchoběžné bytové vodoměry pro měření spotřeby studené a teplé vody.

Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení

Technické údaje:
Jmenovitý průtok Qn m³/h 1,5
Maximální průtok Qmax m³/h 3,0
Přechodový průtok Qt m³/h 0,120
Minimální průtok Qmin m³/h 0,030
Práh citlivosti m³/h 0,008
Jmenovitá světlost DN mm 15
Nejvyšší dovolená teplota MAT °C 40/90
Nejvyšší dovolený pracovní tlak MAP bar 16
Připojovací závit na měřidle 3/4"
Připojovací závit na šroubení 1/2"
Metrologická třída při vodorovné montážní poloze B
při svislé montážní poloze A
Označení měřidla dle ISO N 0,6
Vestavná délka bez šroubení mm 110
Výška měřidla mm 69
Max. šířka vodoměru mm 78
Hmotnost g 600
Počet impulsů na 1 litr (pro S 150, S 155) 0,1
-
Graf chodu a tlakových ztrát
vodoměrů KADEN:
Klikněte pro zvětšení
-
Vestavné rozměry:
Klikněte pro zvětšení
-
Technické vlastnosti: Výhody:
Odpovídá platným ČSN a mezinárodním normám ISO.
Schválení typu měřidla TCS 142./92-1136, 1137 pro Českou Republiku.
EHS certifikát o schválení typu měřidla
Značka schválení: CZ 04 141.4056,
CZ 04 141.4057 - pro Evropskou unii
Vodoměr lze použít nejen v České Republice, ale i ve všech státech Evropské unie.
Jednovtokový, lopatkový plně suchoběžný vodoměr Pouze lopatkové kolo se pohybuje ve vodě měřící část není ve styku s možnými nečistotami ve vodě
Vodorovná nebo svislá montážní poloha Snadná montáž do polohy podle Vašich požadavků
Kované mosazné těleso Vysoká odolnost proti tlaku a mechanickému namáhání, bezproblémové použití při následných opravách, dlouhá životnost.
Hermeticky uzavřené počitadlo, utěsněné "O" kroužkem Je vodotěsné a vylučuje orosení
Plastové díly z kvalitních konstrukčních materiálů Odolnost proti opotřebení a vysoká životnost
Lopatkové kolo uložené na safírovém ložisku Lehký chod, dlouhodobě přesné měření
Hřídel lopatkového kola z nerezové oceli Hřídel odolný proti korozi a opotřebení
Otočné počitadlo Vždy snadné odečtení údajů při různých montážních polohách
Sítko na vstupu vodoměru Ochrana vodoměru před nečistotami ve vodě
Vodoměry mají všechny náležitosti prokazující zdravotní nezávadnost ve smyslu vyhlášky č. 409/2005 Sb. Určeno pro trvalý styk s pitnou vodou. Určeno pro styk s teplou užitkovou vodou.
Nová konstrukce magnetické spojky se speciální úpravou magnetů a magnetickým stíněním Možnost vnějšího ovlivnění chodu vodoměru je v praxi téměř znemožněna

 

 


 

 

edit: 2015-08-01

 

 

 • Vodárenský vodoměr

  Opravdu věříte, že vždy měří správně ??? Opak může být pravdou! Hodnoty +20%, + 30% i + 40% jsou reálné a poměrně časté! Řešením je kontrolní vodoměr ultrazvukové konstrukce. Jako první na trhu nabízíme instalaci kontrolních měřidel spolu s následným řešením ověření vodárenského měřidla na místě instalace ve spolupráci s ČMI.

 • Kaden S06x a Kaden iFlux - ONLINE

  Od ledna roku 2015 nabízíme vodoměry KADEN S060 a S065 s rozšířeným komunikačním módem. Kromě protokolu R-COM pro pochůzkový odečet jsou tyto vodoměry vybaveny i protokolem "Wireless M-BUS". Naše firma provozuje ve spolupráci s výrobcem vodoměrů KADEN vlastní aplikaci pro ONLINE sběr dat a následnou prezentaci naměřených hodnot přes webové rozhraní. Nový inovativní systém umí hlídat například havárie vody, protékající WC a funkci všech instalovaných vodoměrů. Problémem není ani rozúčtování vody a další služby. Pomocí technologie pro online odečet lze odečítat i nové vodoěmry Kaden iFlux, vyráběné od roku 2019.

 • Jaro 2020 - COVID-19

  Na jaře 2020 nám vstoupil do hry nečekaný hráč - COVID-19. Nebereme jej na lehkou váhu. Proto naši technici při montáži vodoměrů a dalších měřidel v bytech dodržují přísná bezpečnostní hygienická pravidla. Nošení roušky a desinfekce rukou je základem. Mimo jiné požadujeme podpis protokolu o výměně měřidla tužkou uživatele bytu. Více informací o průběhu výměny měřidel sdělíme telefonicky.

 • Souboj o přesnost

  V poslední době především díky vzrůstajícím cenám vody je stále větší poptávka po vodoměrech, které měří spotřebu vody přesněji od nižších průtoků. Máte-li zájem o přesné vodoměry, prostudujte si naší nabídku vodoměrů Kamstrup, B-Meters a Maddalena. Jistě si vyberete.

 • Online odečty vodoměrů

  Popíjíte kávu ve své kanceláři a na monitoru svého počítače sledujete online stav vodoměrů a kalorimetrů ve Vašem bytovém domě ??? To není sen, ale realita. Stále rozšiřujeme seznam kompatibilních měřidel. Navíc je nyní odečtová technologie k dispozici na bezúročné splátky nebo formou pronájmu !!!

 • Co dělat, když Váš vodoměr měří špatně ?

  Občas se stane, že máte pocit, že Váš vodoměr měří špatně. V tomto případě naleznete kompletní řešení a postup krok za krokem na našich stránkách.

 • Měření tepla

  Jistě víte, že od 1.1.2015 je v ČR povinné měření tepla v bytových objektech. A my pro Vás máme řešení. Nabízíme montáže kalorimetrů, indikátorů topných nákladů, teplotních sensorů s online přenosem dat a samozřejmě související služby. Tak se nám ozvěte, rádi zpracujeme nabídku !!!

 • Nejlepší měřidla? Určitě KAMSTRUP!!! a nyní za SUPER CENU

  Již 7 let prodáváme vodoměry, kalorimetry a teplotní sensory dánského výrobce KAMSTRUP. Za tuto dobu máme 0 (nula) reklamací a hlášených závad. Nejprodávanějšími produkty jsou vodoměry Kamstrup Multical 21 (ultrazvukový princip měření, životnost 16 let, po 5 a 10 letech jen metrologické ověření), měřiče tepla Kamstrup Multical 302 (ultrazvukový princip měření, životnost baterie 12-16 let, po 4 a 8 letech jen metrologické ověření) a teplotní sensory TEHUM pro denostupňovou metodu rozdělení topných nákladů mezi konečné spotřebitele... Napište si o cenovou nabídku!

 • Poděkování

  Chtěli bychom tímto poděkovat zákazníkům naší firmy za učiněné objednávky. Jen díky Vám jsme již několik let největším prodejcem vodoměrů KADEN v České republice a také jedním z největších prodejců měřidel dánského výrobce KAMSTRUP. Děkujeme :-).

 • Nabídka práce pro instalatéry a zedníky

  V současnosti nabízíme volná místa v oboru instalatér a zedník. U obou profesí máme požadavek na vysokou kvalitu práce a znalost oboru. Velkou výhodou je také ŘP skupiny B. Více informací Vám sdělíme při pracovním pohovoru, který si můžete domluvit na tel. 283870824 se sl. Bekovou.

 • 1
 • Počasí Praha

  Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

 • Povinnost dálkového odečtu od 25.10.2020

  Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2018/2002 přináší i do české republiky jednu podstatnou novinku. Počínaje 25.10.2020 musí být veškerá nově instalovaná měřidla spotřeby tepla a chladu (kalorimetry), ITN a vodoměry

 • 1

Aktuálně si web prohlíží...

Právě přítomno: 7 hostů a žádný člen