• vymena vodomeru hlavicka

 •     
      

 • VÝMĚNA VODOMĚRŮ .CZ


  PRODEJ, INSTALACE A VÝMĚNY VODOMĚRŮ A MĚŘIČŮ TEPLA 
  ODEČTY A ROZÚČTOVÁNÍ SPOTŘEBY VODY A TEPLA
  U vody 1, 17000 Praha 7
  Tel.: 283 870 824, 777 652 901
   

Jak vybrat správný vodoměr ???

Úvod:

     Jak vybrat správný typ vodoměrů ?? Celkem jednoduchá otázka, ale odpověď jednoduchá vůbec není. Na této stránce se pokusíme doporučit Vám podle našeho názoru to nejvhodnější řešení, a to podle Vašich preferencí. Každý má totiž na vodoměry zcela jiné požadavky a nároky. Doufáme, že zde každý z Vás najde to pravé řešení...

      


Nejdůležitější je pro mě nejnižší cena !!!

     Velmi nízké ceny vodoměrů pro jednorázový nákup nabízí jned několik výrobců. Ceny za kus se průběžně mění řádově v jednotkách korun, proto tedy uvádědíme hned několik výrobků. Přesné ceny naleznete v konkrétní cenové nabídce, kterou Vám rádi zašleme.

Doporučené vodoměry v této kategorii jsou:

 • Bonega - antimagnetický vodoměr Bonega S/T
 • Maddalena - klasický suchoběžný vodoměr Maddalena TT-CD SD-RF
 • Enbra - Enbra ER-AM
 • Zenner - Zenner ETKD-M, ETWD-M

Nejdůležitější je pro mě nejnižší cena s dlouhodobého hlediska !!!

     Tak v tomto případě doporučujeme české vodoměry Kaden S050, S055. Přes o něco vyšší cenu při prvním nákupu těchto vodoměrů se tato investice vyplatí. Výrobce Kaden totiž nabízí možnost výměny svých vodoměrů po uplynutí funkčního období za stejné repasované vodoměry. Repase je provedena tak, že jsou měněny veškeré části rozhodující o přesnosti měření vody a na tento vodoměr výrobce poskytuje taktéž pětiletou záruku. Metrologicky má repasovaný vodoměr parametry nového kusu a laik většinou repasovaný vodoměr od nového nepozná. Cena repasovaných vodoměrů při vrácení vodoměru stejného typu do výrobního závodu je velmi výhodná.


Požaduji co nejpřesnější vodoměr !!!

     V tomto případě Vám nabídneme několik řešení. V oblasti přesného měření je v poslední době poměrně rušno, takže na výběr je z více výrobků:

Vodoměry mokroběžné konstrukce:    

 • Maddalena TTCD One Trp R 160 / 100 (lze i s modulem pro dálkový odečet)
 • Maddalena TTCD One Trp R 100 / 80  (lze i s modulem pro dálkový odečet)
 • B-Meters CPR-RP R 200 / 100
 • B-Meters CPR-RP R 160 / 80
 • B-Meters CPR-RP R 100 / 50

 

Vodoměry suchoběžné konstrukce:    

 • B-Meters GSD8 - R160 / 80

 

Vodoměry ultrazvukové konstrukce:    

 • Kamstrup Multicall 21 (standardně s dálkovým odečtem) ... doporučujeme

Požaduji vodoměry s dálkovým odečtem, máme v domě jen studenou vodu !!!

     V tomto případě je pro Vás vhodný digitální vodoměr s dálkovým odečtem Kaden S060. Díky odečtovému radiomodulu za cenu 2.198 Kč bez DPH se cena systému pro dálkový odečet stává dostupnou i pro menší domy s menším počtem vodoměrů. Navíc výrobce vodoměrů Kaden nabízí možnost výměny svých vodoměrů po uplynutí funkčního období za stejné repasované vodoměry. Repase je provedena tak, že jsou měněny veškeré části rozhodující o přesnosti měření vody a baterie. Na tento vodoměr výrobce poskytuje taktéž pětiletou záruku. Metrologicky má repasovaný vodoměr parametry nového kusu a laik většinou repasovaný vodoměr od nového nepozná. Cena repasovaných vodoměrů při vrácení vodoměru stejného typu do výrobního závodu je velmi výhodná, nedosahuje ani 50 % ceny nového kusu.

 • Vodárenský vodoměr

  Opravdu věříte, že vždy měří správně ??? Opak může být pravdou! Hodnoty +20%, + 30% i + 40% jsou reálné a poměrně časté! Řešením je kontrolní vodoměr ultrazvukové konstrukce. Jako první na trhu nabízíme instalaci kontrolních měřidel spolu s následným řešením ověření vodárenského měřidla na místě instalace ve spolupráci s ČMI.

 • Kaden S06x a Kaden iFlux - ONLINE

  Od ledna roku 2015 nabízíme vodoměry KADEN S060 a S065 s rozšířeným komunikačním módem. Kromě protokolu R-COM pro pochůzkový odečet jsou tyto vodoměry vybaveny i protokolem "Wireless M-BUS". Naše firma provozuje ve spolupráci s výrobcem vodoměrů KADEN vlastní aplikaci pro ONLINE sběr dat a následnou prezentaci naměřených hodnot přes webové rozhraní. Nový inovativní systém umí hlídat například havárie vody, protékající WC a funkci všech instalovaných vodoměrů. Problémem není ani rozúčtování vody a další služby. Pomocí technologie pro online odečet lze odečítat i nové vodoěmry Kaden iFlux, vyráběné od roku 2019.

 • Jaro 2020 - COVID-19

  Na jaře 2020 nám vstoupil do hry nečekaný hráč - COVID-19. Nebereme jej na lehkou váhu. Proto naši technici při montáži vodoměrů a dalších měřidel v bytech dodržují přísná bezpečnostní hygienická pravidla. Nošení roušky a desinfekce rukou je základem. Mimo jiné požadujeme podpis protokolu o výměně měřidla tužkou uživatele bytu. Více informací o průběhu výměny měřidel sdělíme telefonicky.

 • Souboj o přesnost

  V poslední době především díky vzrůstajícím cenám vody je stále větší poptávka po vodoměrech, které měří spotřebu vody přesněji od nižších průtoků. Máte-li zájem o přesné vodoměry, prostudujte si naší nabídku vodoměrů Kamstrup, B-Meters a Maddalena. Jistě si vyberete.

 • Online odečty vodoměrů

  Popíjíte kávu ve své kanceláři a na monitoru svého počítače sledujete online stav vodoměrů a kalorimetrů ve Vašem bytovém domě ??? To není sen, ale realita. Stále rozšiřujeme seznam kompatibilních měřidel. Navíc je nyní odečtová technologie k dispozici na bezúročné splátky nebo formou pronájmu !!!

 • Co dělat, když Váš vodoměr měří špatně ?

  Občas se stane, že máte pocit, že Váš vodoměr měří špatně. V tomto případě naleznete kompletní řešení a postup krok za krokem na našich stránkách.

 • Měření tepla

  Jistě víte, že od 1.1.2015 je v ČR povinné měření tepla v bytových objektech. A my pro Vás máme řešení. Nabízíme montáže kalorimetrů, indikátorů topných nákladů, teplotních sensorů s online přenosem dat a samozřejmě související služby. Tak se nám ozvěte, rádi zpracujeme nabídku !!!

 • Nejlepší měřidla? Určitě KAMSTRUP!!! a nyní za SUPER CENU

  Již 7 let prodáváme vodoměry, kalorimetry a teplotní sensory dánského výrobce KAMSTRUP. Za tuto dobu máme 0 (nula) reklamací a hlášených závad. Nejprodávanějšími produkty jsou vodoměry Kamstrup Multical 21 (ultrazvukový princip měření, životnost 16 let, po 5 a 10 letech jen metrologické ověření), měřiče tepla Kamstrup Multical 302 (ultrazvukový princip měření, životnost baterie 12-16 let, po 4 a 8 letech jen metrologické ověření) a teplotní sensory TEHUM pro denostupňovou metodu rozdělení topných nákladů mezi konečné spotřebitele... Napište si o cenovou nabídku!

 • Poděkování

  Chtěli bychom tímto poděkovat zákazníkům naší firmy za učiněné objednávky. Jen díky Vám jsme již několik let největším prodejcem vodoměrů KADEN v České republice a také jedním z největších prodejců měřidel dánského výrobce KAMSTRUP. Děkujeme :-).

 • Nabídka práce pro instalatéry a zedníky

  V současnosti nabízíme volná místa v oboru instalatér a zedník. U obou profesí máme požadavek na vysokou kvalitu práce a znalost oboru. Velkou výhodou je také ŘP skupiny B. Více informací Vám sdělíme při pracovním pohovoru, který si můžete domluvit na tel. 283870824 se sl. Bekovou.

 • 1
 • Počasí Praha

  Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

 • Povinnost dálkového odečtu od 25.10.2020

  Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2018/2002 přináší i do české republiky jednu podstatnou novinku. Počínaje 25.10.2020 musí být veškerá nově instalovaná měřidla spotřeby tepla a chladu (kalorimetry), ITN a vodoměry

 • 1

Aktuálně si web prohlíží...

Právě přítomno: 65 hostů a žádný člen